Büyü

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Etkilimidir?

Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusundan önce karamsarlığa ve çıkmaza sürüklenen bir çok insan çaresini aşk büyüsünde aramaktadır. Aşk büyüsü nasıl yapılır ile ilgili bütün sorularınıza bu yazımızda yanıt vereceğiz.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk bir insanın dönemsel olarak başına gelebilecek en harika duygudur. Aşık olan kişi her anlamda aklını farklı bir konuya yöneltemez ve sadece aşık olduğu kişi ile gelecek hayalleri arasında sıkışıp kalır. Ne yazık ki aşk, her zaman iki kişinin birbirini sevmesiyle sonuçlanmaz. Platonik aşklar sıkça yaşanmaktadır ve bunun sonucunda aşık olan kişinin muhteşem duyguları yerini keder ve ızdıraba bırakmaktadır.

Çiftlerin aşk büyüsü yaparak veya yaptırarak aşklarına karşılık beklediklerini görülmektedir. Çiftlerin üzerinde bulunan manevi enerjinin etkisini çeşitli yöntemler ile arttırılarak kişilerin karşılık bulmaları sağlanabilmektedir.

Bu konuda en çok medyumlara başvurulan konuların başını çeken aşk büyüsü yapma konusudur. Bir çok insanın aşklarına karşılık bulamamaları durumunda başvurdukları bu büyünün neticesinde sorulan bir diğer soru ise aşk büyüsü nedir olacaktır.

Aşk Büyüsünün Amacı Nedir?

Aşk büyüsünün genel amacı karşılık bulamayan platonik aşıkların manevi enerjilerinin arttırılması sayesinde birbirleri ile yıldız uyumunun arttırılması amaç edilmektedir. Manevi enerjinin artmasıyla birlikte çiftler arasında bir bağ oluştuğu çokça kez görülmüştür. Bunun neticesinde çiftler evliliğe kadar ilerleyen bir yola çıkmışlardır.

Aşk Büyüsünün Yapılması

Aşk Büyüsü yapılması

Aşk büyüsü, gerçek medyumların uzmanlık alanlarından biridir ve büyüler arasında yeri en özel olanıdır. Bu konuda bir çok yanlış bilgi olsa da bilinmesi gereken, öncelik bir çok aşk büyü çeşitleri bulunmaktadır. Aşk büyüsü nasıl yapılır? sorusunu sormadan önce, hangi işlemin size daha uygun olduğunu öğrenmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Bir çok amatör medyumun işleminin tutmamasının sebeplerinden biri de tüm kişilere aynı çeşit aşk büyüsü uygulamalarından kaynaklıdır. Bu sebeple bu işlemi yaptırmayı düşünüyorsanız profesyonel medyum ile çalışmanız sizin için en doğrusu olacaktır.

Aşk büyüsü yapılırken bazı işlemlerde yapılacak kişinin özel eşyaları, ona ait bir simge, tırnak, saç vb. objeler kullanılırken, bazı işlemler rahmani olarak dua ritueli gerçekleştirilirken, büyü malzemelerinin toprağa gömülmesiyle yapılmaktadır.

Aşk Büyüsü Doğru mu?

Her işlemde geçerli olan en önemli ortak nokta öncelikle inançtır. Bir kişi kendisine inanmıyorsa işleminin gerçekleşmesi mümkün değildir. Denemek amacıyla yapılan bir çok işlem sonucunda hüsranla sonuçlanmaktadır. Bu sebeple konu hakkında detaylı bilgiye sahip olmayan ve sırf denemek için yaptıran kişiler bu işlemlerin başarısız olduklarını gördüklerinde, sordukları ilk soru aşk büyüsü doğru mu? olmaktadır.

Profesyonel bir medyumun vermiş olduğu bütün aşamaları doğru bir şekilde uygulayan kişi aşk büyüsü yaptım tuttu şeklinde ifadeleri, aşk büyülerini deneyenler tarafından yapıldığı medyum yorumları sitemizde görüntülemekteyiz.

Aşk büyüsünü gerçekleştirecek olan medyum hayatlarınıza işleme başlamadan önce sizlerden detaylıca aranızda olan ilişki hakkında bilgi alır ve dua ritueline başlar. Hemen ardından büyü karışımlarını hazırlayıp bir cami bahçesine gömer.

Bu aşamaların sorunsuz bir şekilde yapılması durumunda aşk büyüsünün tuttuğunu görüyor olacaksınız.

Aşk Büyüsü Bozmak Nasıl Gerçekleştirilir?

Aşk Büyüsü

Gerçekleştirilen her büyüde bilinmesi gereken en önemli bilgi, o işlemin bir şekilde bozulabileceğidir. Bazı işlemler sadece yapan kişi tarafından bozulabilirken bazı işlemler profesyonel bir medyum tarafından bozulabilmektedir.

Aşk büyüsünü bozmak bazen yaptıran kişinin de elinde olabilmektedir. Kişi artık onu istemediğini üç defa dile getirmesi durumunda işlemin bozulduğu gözlemlenmektedir. Bu sebeple işlemi bozdurmadan önce, nasıl işlemi yaptırırken bir çok farklı türde aşk büyüsü olduğu gördüğünüz gibi, bir çok farklı da bozma işlemi de bulunmaktadır.

Genel olarak önerilecek yöntemlerden bazı özel büyüler ve Esma-ül Hüsna okunması olacaktır. Bu büyüleri ve işlemleri uygulamadan önce mutlaka uzman bir medyumdan destek alınması önerilmektedir.

En Etkili Aşk Büyülerinin Yapılması

Aşk Büyüsü

Platonik aşklarda yani karşılık alınamayan ilişkilerde, bir çok yöntemi olan aşk büyüsü; size oldukça yardımcı olacaktır. Uzman medyumlar size özel bir formül ile işlemi gerçekleştirerek, mutlu bir yuva kurmanıza vesile olabilmektedirler.

Bazı durumlarda aşık olduğunuz kişiye ilginizi belli etmek veya ona açılmak oldukça zor olmaktadır. Bu gibi durumlarda da aşk büyüsü yaptırmak kişinin size açılmasını sağlayarak, işinizi oldukça kolaylaştırmaktadır.

Aşk Büyüsü İçin Genellikle İstenen Bilgiler

Aşk büyüsü yaptıracağınız medyum sizlerden bazı bilgiler talep etmektedirler. Bu bilgiler işlem esnasında okunacak duada zikredilecektir ve melekleri sizlere ulaşmaları için yönlendirecektir. Bu sebeple aşağıda belirteceğimiz bilgiler bir medyumun işlemi gerçekleştirmesi için yeterli olacaktır.

 • Adınız
 • Anne adınız
 • Doğum Yılınız
 • Fotoğrafınız

Bunlara ek olarak size aşık olmasını istediğiniz kişininde bilgileri talep edilmektedir. Bunlar aşağıda belirtiği gibi;

 • Sevdiğiniz kişinin adı
 • Sevdiğiniz kişinin anne adı
 • Sevdiğiniz kişinin doğum yılı
 • Sevdiğiniz kişinin fotoğrafı

Aşk Büyüsü Tarifi Nasıl Olur?

Aşk büyüsü yaptırarak veya yaparak, sevdiğiniz kişi ile bir birliktelik yaşayarak, gelecek hayalleri kurabilirsiniz. Aşk büyüsü genelde birlikte olmayan veya karşılıksız aşk yaşayan kişiler için önerilmektedir. Daha önce birlikte olduğunuz ve ayrılık yaşadığınız kişiyi geri getirme büyüsü ile geri getirebilmektesiniz.

Aşk büyüsü yapıldıktan sonra, yapılan kişinin hareketlerinde bariz değişiklikler görülmektedir. Bunlar sizin yanınızda daha çekingen daha mutlu veya utangaç bir hal içerisinde olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Bu şekilde işlemin sonuçlandığını anlayabilmektesiniz.

Bu işlemin bir çok türü olduğu için yine bir çok aşk büyüsü tarifi bulunmaktadır. Düğüm atılarak yapılan bağlama büyüleri, kavala büyüsü vb. bir çok işlem bulunmaktadır, ancak bu büyülerin hepsi sizlerin evliliğe kadar gidebilecek bir amaca hizmet etmektedirler.

Kısa Zamanda En Etkili Aşk Büyüsü

Platonik aşk yaşayan ve deli gibi seven insanlar özellikle bu yola başvururlar. Anadolu’nun en uzak yerlerinde çok zamandan beridir süren köpek gibi aşık ettirme büyüsü günümüzde de son sürat devam etmektedir. Genelde tek taraflı yani platonik aşk yaşayan insanların önemsediği bu büyü köpek gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır sorusunun da yaygınlaşmasına neden olmuştur. Bu büyünün diğer büyülere oranla en çok tercih edilmesinin nedeni diğer büyülerde daha etkili ve kısa sürede tutması ile alakalıdır.

İşinin Ehli Medyumlar

Bu büyü işinde ehli olman medyum hocalar tarafından yapılması gerekmektedir. Öyle güçlü bir büyüdür ki bozulması neredeyse imkansız bir hal almaktadır. Yapılan bu büyü medyum hocalar tarafından farklı isimlerle de anılsa da sonuç aynı kapıya varmaktadır. Bazı bilgi kaynaklarında bu büyünün yapılası için siyah tüyleri olan dişi bir köpeğe ihtiyaç duyulduğu belirtilir. Sebebi de bu büyü yapılırken köpek dışında başka hiçbir şeye gereksinim olmamasıdır.

Köpek Gibi Aşık Eden Büyü

Çoğu insan sevdiğini kendine deli gibi aşık etmek için internetten köpek gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır diye yazılar yazar. Araştırmalar doğrultusunda köpek gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır sorusunu merak edenler için belirtilmelidir ki temiz değil pis şeylerin hazırlanıp getirilmesi gerekmektedir. En çok kullanılan nesneler şunlardır.

 • Hayvan leşi ya da herhangi bir yerinden bir parça
 • İdrar
 • Toynak ya da tırnak
 • İrin
 • Biraz kan
 • İnsan dışkısı da olabilir hayvan dışkısı da olabilir
 • Bozulmuş ya da son kullanma tarihi geçmiş gıdalar.

Kendinize köpek gibi aşık etmek istiyorsanız temin edilmesi gereken malzemeler bunlardır.

Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Araştırmalara göre internetten köpek gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır sorusunu merak edenler etkilerini de bir hayli merak etmektedir.

Büyü yapılan her kimse, büyü yaptıranın yanında ayrıldığında ruhsal bir çöküntüye girer. Onun yanından ayrılmak istemez.

Erkeğe bu büyü yapıldıysa yine aynı şekilde içsel ve ruhsal bir şekilde çöküntü yaşar.

Günlerce çalışmış gibi bitap düşer.

Bu büyü için medyuma gidenler büyü yapıldıktan sonra, büyüyü yaptıran kadın ise erkeksiz, erkek ise de kadınsız bir hayat yaşayamayacağının bilincine girer.

Kadına yapılmış ise büyü kadın ağzını açmadan ne istediğini bedenen fark ettirir.Bu büyünün bozulması diğer büyülere oranla daha kolaydır. Yine uzman medyumlarca bozdurulması gerekmektedir. Ayrıca hızlı bir şekilde etki gösteren bu büyü etkisini her an artırmaktadır. Fakat büyü amacı dışına çıkıp yön değiştirme durumu da olası durumlar arasında yer almaktadır.

Büyü yapılırken uygulama hataları nedeni ile büyü yön değiştirebilir hedef kişiden sapabilir. Eğer yön değiştirirse doğuracak sonuçları oldukça tehlikelidir. Büyü yön değiştirirse kişiyi intihara, sağlık sorunlarına ya da cinayet işlemeye meyledebilir. Ayrıca ruhsal yönden sorun yaşayacağı gibi psikolojik olarak da sorunlar yaşayabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu