Büyü

İsme Yapılan Büyü

Günümüzde pek çok farklı büyü çeşidi bulunmaktadır. Bu büyülerin uygulama adımları ve yapıldıkları kişilerin farklı olması bakımından çeşitliliği de çoktur. Son zamanlarda özel olarak uygulanan büyüler bulunmaktadır. Bu büyüler genel olarak isme yapılan büyüler olarak geçmektedir.

İsme yapılan büyü kişiye hızlı bir şekilde ulaşır. Bunun sonucunda kişi büyüden etkilenerek, büyü etkisinde davranışlar sergilemeye başlar. İsme yapılan büyüler arasında farklı büyü çeşitlerinin bulunması ise son zamanlarda yapılan büyülerin popülerliğini göstermektedir.

Tıkla -> EN ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ

İsme Yapılan Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri kategorisi bakımından geniş kapsamlı incelenen ve büyü çeşitlerinin en fazla olduğu konulardan biridir. Aşk büyülerinde kullanılan materyallerin yanı sıra isme yapılan büyüler arasında olması büyünün popülerliğini arttırmaktadır.

İsme yapılan büyü aşk büyüleri arasında genel olarak resme bakarak yapılan aşk büyüleri, ip ile yapılan büyüler ve kırmızı mum yakılarak yapılan büyüler bulunmaktadır. Bu büyüleri yaparken sürekli olarak kişinin isminin telaffuz edilmesi, büyünün etkisini arttırmaktadır.

Bu nedenle isme yapılan büyülerden aşk büyüleri, beğenilen büyülerden biridir. Kırmızı mum yakılarak yapılan aşk büyülerinde, tılsımlı sözlerin arasında kişinin ismi eklenir.

Bu sözcüklerin sonunda muma hafif bir şekilde üflenir ve mum doğuya bakan tarafta bir toprağa gömülür. Mum büyüsü aşk büyüleri arasında isim ile yapılan en güçlü büyüdür. Bu nedenle sık sık yapılarak etkisi arttırılmaktadır.

İsme Yapılan Bağlama Büyüsü

isme yapılan bağlama büyüsü

İsme yapılan büyü bağlama büyüleri arasında bulunan, farklı eşyalar kullanılarak gerçekleştirilen büyülerden biridir. Genellikle ip ile yapılan bu büyü aynı zamanda kişinin kıyafetleri ile de yapılmaktadır. İsme direk olarak yapılan bu büyüde uygulama esnasında kişinin adı sık sık büyüde geçirilir.

Daha sonra kişinin kıyafetine üflenir ve kıyafet sıkı bir şekilde bağlanır. Bu büyü oldukça kolay ve yüksek etkisi bulunan isme yapılan büyü çeşitleri arasındadır.

https://www.eniyimedyumhocakim.com/resme-bakarak-ask-buyusu-nasil-yapilir/

İsme Yapılan Ayrılık Büyüsü

Ayrılık büyüsü, büyü çeşitleri arasında en önemli ve dikkatli yapılması önerilen büyülerden biridir. Yapan kişinin bu konuda uzman olması da büyünün etkisini arttırmaktadır. İsme yapılan ayrılık büyülerinde, ayrılması istenilen iki kişinin isimleri büyü sırasında söylenir.

Direk olarak isme hedef alan bu uygulama, sonunda kuvvetli bir etki yaratmaktadır. Ayrılık büyülerinde kullanılan kırmızı mum, büyü sırasında devamlı olarak yanmaktadır. Yana yana bitirilen bu mum üzerine kişinin isimleri üflenir. Biten mum ile birlikte ayrılması istenilen kişiler çok yakın bir zamanda ayrılır.

İsme Yapılan Büyüler Gerçekten Etkili midir?

Büyü yaptırmak isteyen kişilerin akıllarına takılan sorulardan bazıları bu büyülerin etkisi ve gerçekten işe yarayıp yaramadığıdır. İsme yapılan büyüler son zamanların en popüler ve kullanılan büyü çeşitlerinden biridir. Direk olarak isim hedef alınan bu büyülerin etkisi de oldukça yüksektir.

Kalıcılığı yüksek olan bu büyülerin etkileri de kuvvetlidir. Bu nedenle uzman kişiler tarafından isme yapılan büyüler oldukça büyük etki göstermektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu