Büyü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Olur mu? Nasıl Yapılır?

Birini kendine aşık etmek isteyen kişiler için çeşitli Resme bakarak aşk büyüsü bulunmaktadır. Bu büyüler kişinin kendi karakter ve kişilik özellikleri analiz edilerek yapılır.

Resme bakarak yapılan aşk büyüleri, tutarlılığı en yüksek kalıcı çözüm sunan büyülerden biridir.

Doğru yapılan ritüeller sonucunda, danışan büyüden memnun kalmaktadır.Aşk büyüsü yapacak olan kişinin işinde uzman olması da büyünün etkilerini kalıcı kılmaktadır.

resme bakarak aşk büyüsü yapan medyum hocalar

Resme bakarak aşk büyüsü yapacak olan medyum, resim üzerine dikkatli bir şekilde yoğunlaşır. Daha sonra resmin üzerinden büyü yapılacak kişi çeşitli tılsımlı sözler okur.

Bu tılsımlı sözler ile büyü daha kuvvetli bir şekilde tesir eder.Aşk büyüsü yapacak olan kişiler bu büyüyü dua ile desteklemektedir.

Dua ile desteklenen büyülerde kişinin büyüden olumsuz etkilenmemesi sağlanır. İçtenlikle edilen dualar ve tılsımlı sözler ile aşk büyüsü yapmak en güvenilir yöntemlerden biridir.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Yapılabilir mi?

resme bakarak aşk büyüsü yapılabilir mi

Günümüzde aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin akıllarına takılan sorulardan biri büyü çeşitleri ve bu büyüler arasında resim ile yapılan büyünün etkisidir. Resme bakarak büyü yaptırmak en sık tercih edilen ritüellerden biridir. Kalıcılığı yüksek olan bu büyü çeşidi, direk olarak karşıdaki kişiye etki eder. Kişi yapılan büyü etkisine hızla girerek büyünün sonuç vermesi beklenir.

Resim İle Büyü Yapmanın Avantajları Nelerdir?

resim ile büyü yapmanın avantajları

Resme bakarak aşk büyüsü yapmak, etkilerinin en iyi görüldüğü ve kalıcılığı yüksek büyü çeşitlerinden biridir. Resme bakarak yapılan büyünün kendi içerisinde ve diğer büyüler ile karşılaştırıldığında avantajları oldukça yüksektir.

Resme bakılarak yapılan büyüde, büyü direk olarak kişiye etki etmektedir. Kişinin hızlı bir şekilde büyü etkilerini göstermesi ve büyü yaptıran kişinin istediği davranışları sergilemesi ile diğer büyülerden daha avantajlı olduğunu göstermektedir.

Resim İle Aşk Büyüsü Uygulama Adımları Nelerdir?

resim ile aşk büyüsünün adımları nelerdir?

Resme bakarak aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin doğru bir şekilde söylenilen adımları izlemesi gerekmektedir. Böylelikle büyü etkisini hızlı ve kalıcı bir şekilde gösterecektir.

Aynı zamanda büyüde herhangi bir yan etki durumu yaşanmaması için de bu uygulama adımlarının yavaş yavaş incelenmesi önerilmektedir.

Resim ile aşk büyüsü yapacak olan kişi büyü yapmak için ilk olarak karanlık bir oda tercih etmelidir. Hiç ışık olmayan bu odanın çevresine kırmızı mumlar yakılmalıdır. Bu mumların daha önce kullanılmış olması ritüeli daha sağlam bir hale getirecektir.

Büyü yapılacağı esnada resim ve büyüyü yapacak olan kişi, odanın doğu tarafına yönelmelidir. Güneşin doğduğu yöne doğru bakılarak büyü yapılmaya başlanır.

Resim ile büyü yaparken bir süre resme bakılır. Ardından gözler kapatılarak resimdeki kişi hayal edilir. Bu sırada dua ve tılsımlı sözler okunur.

Büyü yaklaşık yarım saat sürmektedir. Sürekli olarak okunan tılsımlı sözlerin sonunda niyet edilir ve mumlar söndürülür.

Yabancı kaynaklar:

https://www.alittlesparkofjoy.com/love-spells/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu